O nas

Cześć mam na imię Adrian, jestem szesnastolatkiem, pochodzę z Polski a dokładnie z okolic Warszawy. Mieszkam w małej wsi w gminie Mogielnica. Aktualnie uczęszczam do 2 klasy liceum ogólnokształcącego na profilu z rozszerzoną Biologią, Chemią oraz Angielskim. Moim ulubionym przedmiotem jest nieoczywisty język niemiecki. Jestem muzykiem, ponieważ gram od ponad 2 lat w orkiestrze dętej co jest moim największym hobby, spędzam tam bardzo dużo wolnego czasu gdyż dużo koncertujemy jak i ćwiczymy. Gram na suzafonie, który jest żartobliwie nazywany największą trąbą w orkiestrze, ponieważ waży nieco ponad 10 kilogramów. Moim ulubionym zespołem jest amerykański band Lucky Chops, który gra niecodzienną muzykę, co sprawia że ich koncerty są bardzo energiczne.

,,Muzyka potrzebą narodów”- Ludwig Van Beethoven

Cześć jestem Sandra mam szesnaście lat, tak samo jak Adrian pochodzę z Polski i mieszkam w Mogielnicy. Uczę się w liceum ogólnokształcącym, aktualnie chodzę do II klasy, mój profil to rozszerzona matematyka, geografia i język angielski. Jestem molem książkowym, uwielbiam je czytać, najbardziej książki o tematyce kryminalnej, wojennej, miłosnej oraz fantazy. Moim ulubionym wykonawcą jest Jakub Birecki o pseudonimie B.R.O . Moje hobby to piłka siatkowa. Według mnie najlepszymi piłkarzem siatkowym w polskiej siatkówce są Michał Kubiak, Bartosz Kurek oraz Wilfredo Leon Venero, który mimo iż gra w polskiej reprezentacji to jednak nie jest rodowitym Polakiem lecz kubańczykiem. Moje motto życiowe to słowa Horacego ~ Carpe diem~.

Nazywam się Julia i mam 16 lat. Uczęszczam do drugiej klasy liceum z rozszerzonym polskim i geografią. Lubię podróżować, spędzać czas ze znajomymi oraz słuchać różnych gatunków muzycznych od popu po muzykę klasyczną. Moim ulubionym sportem jest pływanie. W wolnych chwilach lubię gotować, oglądać seriale i bawić się z moim psem.

Jestem Julia, mam 16 lat.  Lubię spędzać czas ze znajomymi,  grać w siatkówkę, słuchać muzyki. W wolnych chwilach również chętnie eksperymentuję w kuchni. Pasjonują mnie podróże, dzięki którym mam szansę poznawać nowe miejsca, smaki, ludzi i kulturę. Zgadzam się słowami Reginy Brett – ,, Życie przypomina grę w pokera. Nie masz wpływu na to jakie karty dostaniesz, ale od Ciebie zależy, jak rozegrasz partię. ''

Nazywam się Lampros. Mam szesnaście lat. Jestem w drugiej klasie liceum. Studiuję nauki przyrodnicze, aby w przyszłości pójść na uniwersytet. Przez całe życie mieszkam w Katerini i jestem uczniem PLATON SCHOOL. Nie mam konkretnego hobby. Lubię robić różne rzeczy, a zwłaszcza słuchać muzyki.

Razem tworzymy grupę pozytywnych i kreatywnych uczniów. Nie brakuje u nas pozytywnego nastawienia i ogromu pomysłów, które staramy się jak najlepiej wykorzystać w naszych pracach. Każdy z nas jest dobry w czymś innym, dzięki czemu wspaniale się uzupełniamy i doskonalimy nasze umiejętności w różnych dziecinach. Kierujemy się mottem ,,każda praca jest dobra, o ile jest dobrze wykonywana.” – Albert Einstein.

Leave a Reply